نتایج جستجو برای عبارت :

اردک اردک غاز

چند روزی هست که تخم های اردک داخل انبار ، جوجه شده و 5 تا جوجه اردک بامزه به دنیا اومدن .. اردک ماده ، قبل از این که بخواد تخم بذاره و تخماش جوجه بشن خیلی ترسو و بی آزار بود .. خیلی راحت می شد اون رو گرفت بدون هیچ مقاومتی اما یه سری اتفاقای جالبی ازش دیدم که می صرفه براش یه مطلب بنویسم .
ادامه مطلب
دانلود رایگان دوبله فارسی انیمیشن اردک اردک غاز 2018
نام انیمیشن: اردک اردک غاز – Duck Duck Goose | ژانر: ماجراجویی،کمدی | انتشار: 2018
زبان: دوبله فارسی  | مدت زمان: 01:31:22 |
 | محصول کشور چین | امتیاز: 5.7 از 10
خلاصه داستان:درباره‎ی غازی به نام پنگ است که دوست دارد تا هر کاری جز تمرین برای مهاجرت بعدی انجام دهد. او فکر می‎کند بهتر از بقیه است و کارهای نمایشی دیوانه‎واری انجام می‎دهد. تا اینکه اتفاقی رخ می‎دهد و …
ادامه مطلب
 انقد دندون رو جیگر گذاشتم که جیگرم خون شد.. انگار خدا واقعاً یه سریا رو بیشتر دوست داره ... نوبت ما کی میرسه پس؟ فقط خوشحالی بقیه رو ببینیم، باهاشون خوشحال باشیم که نوبت ما هم میرسه، اصلا ما تو این صف هستیم که نوبتمون برسه؟ خدا خدای ما هم هست ... ولی من جوجه اردک زشتشم .Are:'(
با 
پختن گوشت اردک آشپز شوید گوشت اردک یکی از لذیذ ترین غذا ­هاییست که در صنعت گران قدر طعام عالم مسئله استعمال قرار می­گیرد و مرز و اقلیم خاصی نیز نمی شناسد . مزارع ­های بزرگی در عالم اردک را به ادله تقاضای زیادش پرورش می دهند . تا پاسخگوی رستوران­ ها و مجموعه­ های طعام خوری باشند . 
ماشن جوجه کشی
در کشور ایران متاسفانه جزو در بخش ها شمالی مرزو بوم این گوشت مصرف چندانی ندارد . و ضعف بخش اعظم در این عمل معرفی نشدن این گوشت به مصرف­ کنندگان هست .

تغذیه اردک تخمگذار
با توجه به اینکه اردک پرنده پرخوری است ، تامین دان به صورت دستی به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست ، بنابراین بهتر است نیمچه اردک ها را از سن ۶ تا ۶/۵ ماهگی در کنار برکه ها ، نهرها و شالیزارها و یا در چراگاه ها و باغها رها کرد تا دان خود را بیابند و با این شیوه ، هزینه تولید تخم اردک را کاهش داد. دانه های بازمانده پس از درو انواع غلات و سایر گیاهان مواد انرژی زای مورد نیاز اردکها را تامین می کنند و حلزون ها ، کرم های خاکی، حشرات و ن
مزایای پرورش اردک:
پرورش اردک، شغلی پر سود است. دارای مزایای بسیار زیاد است.بسیاری از کشورهای دنیا تولیدات گوشتی خود را با پرورش اردک به بالاترین سطح رسانده اند. چرا که گوشت اردک گرم است. و بر خلاف مرغ که در برابر بسیاری از بیماری ها باید واکسینه شود و گوشت آن هورمونی و غیر ارگانیک است جایگزین خوبی برای گوشت مرغ میباشد.درآمد پرورش اردک در خانه بین 2 تا 4 میلیون تومان است. با ایجاد مزرعه پرورش اردک درآمد شما بیش از 25 تا 40 میلیون تومانی خوا
بها غذایی بالا: مقدار پروتئین و فیبرهای غذایی، چربی، عدم کم آبی گوشت آن و قیمت غذایی تخمی که اردک می‌گذارد آنقدر زیاد میباشد که آن را  به یک مبداء غذایی باارزش تبدیل نموده است. حتی‌در طب سنتی هم تناول کردن گوشت اردک  مخصوصا پر و بال و درام، جگر آن را برای اشخاصی که به معدود خونی در گیر می‌باشند پیشنهاد میکنند.اما خاصیت متعددی  درخصوص میل کردن گوشت اردک موجود هست که یک مقوله بسیار  طولانی میباشد و جداست اما در اینجا مجالی برای بازگو کردن آن
خاصیت و مختصات گوشت اردکاردک نیز همانند غاز از پاراگراف طیوران آبدوست و از خانواده مرغابی سانان است. به جهت سازش بالایی که اردک دارااست میتوان آن را در اشکال فضا ها رشد بخشید، براین اساس در سراسر جمهوری اسلامی ایران می قدرت گوشت اردک پیدا نمود. گوشت و تخم اردک دارنده بها غذایی بالایی بوده و در سفره غذایی اکثر ایرانیان یافت می‌شود.
ماشین جوجه کشی
گوشت اردک در مقایسه با گوشت مرغ هم از رنگ تیره تری شامل است و هم از مقدار انرژی بیشتری برخوردار‌
چند روزی هست که تخم های اردک داخل انبار ، جوجه شده و 5 تا جوجه اردک بامزه به دنیا اومدن .. اردک ماده ، قبل از این که بخواد تخم بذاره و تخماش جوجه بشن خیلی ترسو و بی آزار بود .. خیلی راحت می شد اون رو گرفت بدون هیچ مقاومتی اما یه سری اتفاقای جالبی ازش دیدم که می صرفه براش یه مطلب بنویسم .
دیروز عصر رفتیم بغل باغچه تا یکم اونها رو ببینیم .. گفتم شیر آب رو هم باز کنم تا داخل باغچه آب باشه و جوجه ها هم بگردن و غذایی واسه خودشون پیدا کنن ! اول بگم که اردک نر

خیلی از ما قصه جوجه اردک زشت (The Ugly Duckling) را در دوران کودکی خوانده ایم. ممکن است برخی از ما قسمتی از آن را در خاطر داشته باشیم. اما بر خلاف آنچه که به نظر می رسد این قصه صرفا برای بچه ها نیست...
نویسنده توانای جوجه اردک زشت، هانس کریستین آندرسن، قوی زیبایی را به تصویر کشیده که به نظر زشت می آید به دلیل آنکه قاطی یک دسته اردک متفاوت شده بود. اما آنطور که به نظر می رسید نبود، اردک داستان زیبا بود ولی تنها در پا
هزاران سال از عمرم در بطالت گذشت و لحظه‌ای خوشی در این بین نیست. دیگر پیر شده‌ام، وقتی برای تغییر نیست. هر روز به خود یادآور می‌شوم که زندگی کوتاه است ولی باز در عادات خویش محو می‌شوم.هر کس به جای من به مربی‌گری این تن بپردازد، روزی به قلهء خوشبختی می‌رساندش ولی عاقبت این تن استهلاک است. می‌ترسم از روزی که بپرسند: عمرت را چگونه گذراندی؟ و من در بی‌پاسخی بمانم و در آخر بگویم شکار شدم با کوته‌فکری خویش! از آنجا می‌گویم که روزی جغدی از بیدار
شرح_دروس_معرفت_نفس 4
استاد_صمدی_آملی
♦️ حالا دارد تفسیر_انفسی می کند؛ 
اردک، نماد خسیس بودن نفس است، یعنی نفسی که خسیس و پست است. 
♦️ هر انسانی که صفت پستی دارد، می گویند مثل اردک است! نخیر، آزاد مرد باشید! 
♦️ لذا این بیت می گوید تا زمانی که نفست خسیس است و پستی، بدان که اردک صفتی، بطّی! خوب، حالا بطّی، چی هستی و کجائی هستی؟ با لای و لجن در بحر و شطی. اگر در دریا هم باشد باز می رود در یک گوشه ای که لجن بخورد. 
♦️ در دریا! در دریا م
شب خواب دیدم یه نیسان‌آبیِ بالگرد به دیوار همسایه روبه‌رویمون خورد. چند آدم و کلی حیوون بیچاره آسیب دیده بودند. مرغ، اردک، گربه، سگ، گوسفند و ...، [بالگردِ حملِ حیوون بود!] هی از من اصرار که زنگ بزنید دامپزشک، از بقیه انکار. اورژانس دامپزشکی میخواستم زنگ بزنم، شماره‌شون رو نداشتم. به یه دامپزشک هم زنگ زدم گفت متاسفم، همکارهام نمی‌خوان بیان. 
سلام. خوبید؟چطورین ؟ چه خبر؟ این مدت چیکارا کردین؟
امیدوارم شما ، دوست خوبم همیشه سالم و سلامت باشید و همیشه اوضاع به کام شما باشه .
---------------------------------------
امروز 20 مهر و اخرین پست من مربوط به تقریبا 3 هفته قبل ( 26 شهریور ) البته پست های قبلش همچین پست خاصی نبود ولی تو بلاگ اسکای ، پست های مختلفی گذاشته بودم و بهترین اونها ، همون پست های انگیزشی

( برچسب جملات  انگیزشی در بلاگ اسکای )  و   ( برچسب ویدیوهای  انگیزشی در بلاگ اسکای )

البته بلاگ اسکای
کاش من میتونستم اینجوری بنویسم
یا مثل هانس کریستن اندرسون نویسنده دخترک کبریت فروش و پری دریایی کوچولو و جوجه اردک زشت
یا مثل ویلتاتو ژیلینسکای نویسنده آدم آهنی و شاپرک و دانه برف
روحشون شاد

کودکان دیروز و امروز و فردای عزیز هفته مون مبارک

از فیلم و داستان های کودکی بگید:
من اینا توی یادم مونده:
بستنی ها
گشت خوابها
سنجد خبرنگار
سرندیپیتی
بلوط دانا
مگا من
در شهر شلوغ پلوغ
مسابقه عمو قناد
قطار قرآن

صدای اون ور خط مکثی کرد و پرسید: are you French؟
من این ور خط فکر کردم، برای چی ممکنه کسی فکر کنه من فرانسوی باشم؟ مثلاً از روی اسمم ( Parissa ملت رو یاد Paris میاندازه)؟ یا این که هی به لیلی می‌گفتم مامان مامان؟
در هر حال اگه از نزدیک دیده بودیم هم رو، حدسش از کشورهای خاورمیانه فراتر نمی‌رفت :دی
پ.ن. اینجا هوا همچنان سرد است، سرمای استخوان سوز (البته از نحوه پوشش ملت این‌طور برنمیاد) :-/ ولی نه این‌که مشرفیم به ساحل دریای شمال طبیعت سبز و بهاریه، تو خونه هم
یکی از بچه های کلاس که از گیلان به دانشگاه ما آمده است در مورد حال و هوای شهرش میگفت. آنطور که شنیدم آنقدر برگ زرد روی زمین میریزد که آدم برای عبور و مرور باید یک تونل بسازد. در یک چشم به هم زدن حجم عظیمی از برگ های پاییزی روی زمین میریزند. با اولین باران پاییزی، قورباغه ها طلبکارانه گوشه مرداب می نشینند و غبغبشان را باد میکنند. اردک ها هم با فیس و شماتت از آب بیرون می آیند و با تبختر راه میروند و خودنمایی میکنند. نمیدانم، اما شنیدم که آنجا گاوها
این جدیده! خیلی بامزه است! ﺷﻤﺎ ﻛﺪﻭﻣﻴﻦ؟...
خیلی درسته اینو  نه به خاطر عقاب جذابش بلکه  به خاطر جوجه ببوگلابیش میگم

ﻓﺮﻭﺭﺩﻦ ............جغد
ﺍﺭﺩﺒﻬﺸﺖ .........خروس
ﺧﺮﺩﺍﺩ .........جوجه
ﺗﺮ ............بوقلمون
ﻣﺮﺩﺍﺩ .........طاووس
ﺷﻬﺮﻮﺭ ..........کلاغ
ﻣﻬﺮ ..............طوطی
ﺁﺑﺎﻥ .......شاهین
ﺁﺫﺭ ..............اردک
ﺩ ................قو
ﺑﻬﻤﻦ ...........عقاب
ﺍﺳﻔﻨﺪ ............لک لک
ﻣﺘﻮﻟﺪ ﻪ ﺭﻭﺯ هستید؟ 
1 مونگول
2 ﺟﺬﺍﺏ
3پا پرانتزی
4 ﺑ ﺧﺎﻝ
5 ﻣﻐﺮﻭﺭ
6 ﺟﺬﺍﺏ
7 ﺧﻮﺵ ﺷﺎﻧﺲ
8
مامان و بابام بچه هارو سپردن به من و گفتن ببرشون پارک
من
خلاصه توی رودربایستی با مامان و بابا و خانم و آقای مهمون گیر کردمو بردمشون.
توی فروشگاه که نمیگم چه آبرو ریزی شد:) رقصشونو هم نمیگم.

توی جاده هم هی میگفتم بچه ها سریع بدوید رد بشیم. 
اونا هم مثل حلزون رد میشدن‌.

خلاصه توی پارکم نمیگم که با یکی بزرگتر از خودشون دعوا کردن و نمی گم کلی خسته‌ام کردن.

خوش گذشت، خوب بود، ولی من دیگه توبه کردم از بچه بردن به پارک

دنبال اردک ها کرده بودن،
تمام تنم درد میکنه ...
تو بیمارستان با سرعت مورچه مثل اردک راه میرم ...
هر قدمی که بر میدارم پاهام درد میگیره ...
کشیک بودم تا صبح خوابیدم ولی ساعت ۷:۴۵ بهم زنگ زدن که برای بچه آزمایش بیلی روبین خواسته بودی اومده ۲۴ ! 
من از روی تختم عملا پرت شدم پایین گفتم چییی؟؟؟؟ 
دیروز گرفتیم ۱۱ بود ! 
مگه میشه ...
هیچی خلاصه اش کنم که شده ؛ و داره اعزام میشه و من عمیقا اعصابم خرده ...
پرستار میره میاد میگه خوب شد آزمایش درخواست کردی دیشب ! 
و من فقط دارم به این فکر م
 روزی روزگاری در مزرعه ای جوجه اردکی به دنیا آمد . بقیه ی خواهرها و
برادرهایش کوچک تر از او بودند و پرهای نازک طلایی رنگی داشتند . او از همه
ی ان ها بزرگتر بود و به جای پرهای نازک و طلایی رنگ پرهای ضخیم خاکستری
داشت...
ادامه مطلب
مرکز گردشگری بلک از 52 پروژه فرعی تشکیل شد. پناهگاه پرندگان بوغاز کنت آنتالیا 574 گیاه ، 29 گیاه بومی که فقط در ترکیه یافت می شود را شامل میشود.
در منطقه بلک 109 گونه پرنده وجود دارد که از نظر گونه های پرندگان بی خطر هستند. (این تعداد تا یک چهارم از گونه های پرنده در ترکیه است)سواحل منطقه ای یکی از مناطق مهم لانه سازی لاک پشت های دریایی (Caretta caretta) است. به عنوان BETUYAB ، خدمات مشاوره ای در سال 1999 از دانشگاه هاچته گرفته شد و 30 کیلومتر پروژه ساحلی با نام لاک
یکی از مواردی که اینجا توجه من رو به شدت به خودش جلب کرد مکان‌هایی بودند به نام مزرعه شهری stadsboerderij یا مزرعه کودکان. یک فضای سبز گسترده با حیوانات اهلی گوناگون (گاو، گوسفند، بز، خوک، مرغ، خروس، خرگوش، زنبورعسل، اردک، ...) درست وسط شهر!
به شما و کودک اجازه می‌دهند که به حیوان‌ها نزدیک بشوید، آن‌ها رو قشو کنید، همه جا و همه چیز و به همه حیوانات نه، ولی بعضی جاها اجازه دارید به گاو، گوسفند، خرگوش و بز، سیب، کاهو و هویج بدهید و خلاصه که کودک در شه
واویشکا نیز همچون کشک بادمجان، میرزاقاسمی، قلیه ماهی و … از دسته غذاهای سنتی بسیار پر طرفدار است. اما آیا می دانید که واویشکا غذای کدام شهر است؟ واویشکا یکی از دسته غذاهای محلی شمالی- گیلانی است که در مناطق رشت، صومعه سرا، ضیابر و دیگر شهر های شمال کشور یکی از دسته غذاهای محبوب و بسیار پر طرفدار می باشد. واویشکا در مدل های مختلف و با مواد اولیه متفاوتی تهیه می شود و یک خوراک بسیار خوشمزه و شبیه به جغور بغور است. از مدل های معروف این غذای محلی
از مامان خواهش کرده بودم که این چند ماه باهام راه بیاد تا بگذرن این روزها.
که مثلا مراقب باشه نوه هاش یهو سرشون رو نندازن بیان تو اتاق وسط تست زدن من
یا سر و صدای اضافه نباشه
یا کمتر دنبال مرغ و جوجه ها بدوئه و قدقد و جیک جیک شون در بیاد
به هر حال نمیخوام چشم سفید باشم و نمی خوام منکر این باشم که این روزها تو خونه وظیفه ی خاصی نداشتم و مامان همه رو زحمت کشیده انجام داده. و بیشتر از همه ی افراد، مامان بوده که حامی درس خوندن من بوده؛
اما
توی همین مدت
عروسک های کارتون پوکویو در یک فضای گرافیک سه‌بعدی رایانه‌ای با پس‌زمینه ساده  سفیدرنگ رخ می‌دهد و «پوکویو» و  روابطش با دوستانش «پاتو» (اردک)، «اِلی» (فیل) و «لولا» (سگ) است و ماجراهایی است که هربار با آن مواجه می‌شوند. هر شخصیت کارتونی، رقصی مخصوص‌ به ‌خود دارد و همچنین صدایی خاص که معمولاً توسط یکی از آلات موسیقی ایجاد می‌شود و بیشتر قسمت‌های کارتون پوکویو نیز، با رقص شخصیت‌های اصلی خاتمه می‌یابد.
پوکویو، پاتو، الی، لولا، جوجه خا
عروسک های کارتون پوکویو در یک فضای گرافیک سه‌بعدی رایانه‌ای با پس‌زمینه ساده  سفیدرنگ رخ می‌دهد و «پوکویو» و  روابطش با دوستانش «پاتو» (اردک)، «اِلی» (فیل) و «لولا» (سگ) است و ماجراهایی است که هربار با آن مواجه می‌شوند. هر شخصیت کارتونی، رقصی مخصوص‌ به ‌خود دارد و همچنین صدایی خاص که معمولاً توسط یکی از آلات موسیقی ایجاد می‌شود و بیشتر قسمت‌های کارتون پوکویو نیز، با رقص شخصیت‌های اصلی خاتمه می‌یابد.
ﺭﺍﻫﺎﺭﻫﺎ ﺩﻕ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﺎﺩﺭ ﺷﻮﻫﺮ و ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺷﻮﻫﺮ:

ﻫ ﻭﻗﺖ ﺍﺯشون ﺗﻌﺮﻒ نکنید ﺰ ﺟدید ﺧﺮﺪن ﺑﻪ ﺭﻭشون ﻧﺎﺭیدﻫﺮ ﺧﺮﺪن ﺑید  ﺁﺧ ﺳﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﻼﻩ ﺬﺍﺷﺘﻦ ﻓﻼﻥ ﺟﺎ ﺟﻨﺲ ﺑﻬﺘﺮ از این رو اﺭﺯﻭﻥ ﻣﺪﺍﺩ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﺸﻮﻥ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮجان ﻨید و ﺑﻌﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺨﻨﺪدشوهرجان ﺭﻭ یششون ﻋﺰﺰﻡ ﺟﺎﻧﻢ ﺻﺪﺍ کنید ﻫﺮ ﺧﺮﺪید بگید ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺧﺮﺪﻩ ﻣﻪ ﺑﺠﺰ تو ﺴ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻫﻤﻪ ﺴﻢ تویی ﺑﺮﺍ تو ﻧﺨﺮﻡ ﺑﺮﺍ ﺑﺨﺮﻡ ‏؟؟ ﺗ ﺑﺰنید ﺑﺮید ﺸﺸﻮﻥ ﺗ
جواب مرحله 1 بازی صیقل کلاسیک
جواب بازی صیقل
جواب مراحل بازی صیقل
۱ ==> ایران
جواب مرحله 2 بازی صیقل کلاسیک
۲ ==> تلگرام
جواب مرحله 3 بازی صیقل کلاسیک
۳ ==> شبکه سه
جواب مرحله 4 بازی صقیل کلاسیک
۴ ==> لایک
جواب مرحله 5 بازی صقیل کلاسیک
۵ ==> علی صادقی
جواب مرحله 6 بازی صقیل کلاسیک
۶ ==> کلاه قرمزی
جواب مرحله 7 بازی صقیل کلاسیک
۷ ==> گوگل
جواب مرحله 8 بازی صقیل کلاسیک
۸ ==> سیبیل
جواب مرحله 9 بازی صقیل کلاسیک
۹ ==> اینستاگرام
جواب مرحله 10 بازی صقیل
فقط چند دقیقه قدم زدن در بازار زنجان، کافی است تا دلتان برود برای خرید سوغات زنجان و صنایع دستی این شهر زیبا. بازار زنجان که طولانی‌ترین بازار سرپوشیده ایران و مهم‌ترین مرکز اقتصادی این شهر است، یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری توریست‌ها در این شهر هم محسوب می‌شود. اگر قصد خرید سوغات زنجان و به یادگار بردن هنر و فرهنگ این شهر را دارید هم بازار زنجان بهترین اجناس را با بهترین کیفیت و تنوع به شما هدیه می‌دهد. با مجله گردشگری سفرزون همراه با
غذاهای محلی، جلوه‌ای از ذوق و هنر مردم هر منطقه در تنوع بخشیدن به زندگی با چاشنی فرهنگ آن دیار هستند. غذاهای محلی آمل نیز از جمله نکات برجسته این شهر هستند. در این مقاله با غذاهای محلی آمل آشنا می‌شویم. کتلت، کته آملی، خورش مرغ ترش، اسفناج پته، مرغ شکم پر آملی، پلو زعفرانی، اردک جوجه، سبزی‌پلون، نازخاتون، اسفناج پته تنها برخی از مهم‌ترین غذاهای محلی و ملی آمل هستند.
انواع غذاها
ترشی تره:مواد بکار رفته: سبزی آش (شامل اسفناج، جعفری، تره
در قسمت جنوبی سلسله جبال الوند همدان کوه یخچال به ارتفاع 3580 متر قرار دارد که به‌عنوان بلندترین نقطه الوند از شمال به قله 3413 متری تاریک دره، از جنوب غربی به قله اردک مردک با 3486 متر ارتفاع، از شرق به قله 2985 متری تخت رستم و بالاخره از جنوب به قلل شاه‌نشین بزرگ و کلاه قاضی منتهی شده و در قسمت شرقی آن آبادی خاکو قرار دارد. 
برای صعود از همدان را به‌طرف دره مرادبیگ در جنوب غربی شهر عبور کرده، وارد آبادی دره مرادبیگ بشوید. با عبور از آبادی، دره طو
در گذشته بنتونیت در جیره غذایی حیوانات نظیر گاو، خوک، گوسفند، مرغ، بوقلمون و اردک و سایر طیور استفاده می شده است. اثرات مثبت بنتونیت نظیر بهبود ضریب تبدیل و افزایش نرخ رشد دام باعث شده مصرف این ماده معدنی در سالهای اخیر توسعه یابد. بنتونیت باعث کاهش نرخ عبور شیرابه هضمی از سیستم گوارش، خاصیت بافری ذرات بنتونیت و افزودن مواد مغذی در نتیجه گنجاندن بنتونیت در جیره دسترس حیوان است.
شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا بنتونیت مناسب برای خوراک ان
در گذشته بنتونیت در جیره غذایی حیوانات نظیر گاو، خوک، گوسفند، مرغ، بوقلمون و اردک و سایر طیور استفاده می شده است. اثرات مثبت بنتونیت نظیر بهبود ضریب تبدیل و افزایش نرخ رشد دام باعث شده مصرف این ماده معدنی در سالهای اخیر توسعه یابد. بنتونیت باعث کاهش نرخ عبور شیرابه هضمی از سیستم گوارش، خاصیت بافری ذرات بنتونیت و افزودن مواد مغذی در نتیجه گنجاندن بنتونیت در جیره دسترس حیوان است.
شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا بنتونیت مناسب برای خوراک ان
از قوانین خیلی عجیب غریب دنیا چیزی می دانید 
قوانین عجیب و غریب در جهان وجود دارد که از شنیدن بعضی از آن ها انگشت بر دهان می مانید،بعضی از آن ها جوری عجیب و باور نکردنی هستند که برای فهمیدن و درک کردن آن ها باید مدتی زمان گذاشت با ما همراه باشید برای درک عجیب غریب ترین های دنیا .
هر جرم سنگینی که میخوای انجام بدی لطفا جلیقه نپوش!!!
برای شما دوست عزیز که در سفر به نیوجرسی آمریکا میخوای قتل،آدمکشی،سرقت  مسلحانه،دزدی،آدم ربایی و ... انجام بدی لطفا
سوال : آیا برای پرورش شترمرغ فضای زیادی لازم است؟
جواب : خیر-جوجه شترمرغ تا چند ماهگی به اندازه یک اردک
رشد میکنه و با پرورش تا همان سن هم میتوان آنرا به قیمت خوبی به فروش رساند.تعداد
زیادی از جوجه شترمرغ را میتوان در یک فضای چند متری نگه داشت.
با توجه به اینکه قیمت جوجه چند ماهه شترمرغ از سایر
طیور بسیار بالاتر است میتوان انتظار سوددهی عالی را داشت
برای دیدن توضیحات کامل و یا خرید پستی و یا عکس محصول اینجا را کلیک کنید .
در تمامی طیور از جمله مرغ ، غاز ،
اردک ، بوقلمون ، بلدرچین ،کپک ،
قرقاول،طوطی ، قناری ، کبوتر و...جوجه
کشی به روش مصنوعی (دستگاه جوجه کشی ) به دو
بخش تقسیم می شود ؛ الف:ستر ب) هچر
الف)ستر :ستر به حالتی گفته می شود که
جنین در داخل تخم در حال شکل گیری و رشد
می باشد در این حالت تخم مطلق به هر
نوع طیوری که باشد در فواصل زمانی مشخص باید
چرخانده شود.و دما و رطوبت روی میزان
خاص با توجه به نوع تخم (بلدرچین ، بوقلمون ،
مرغ، کپک ،و...)تنظیم گردد .

برای دیدن تو
بنتونیت در جیره غذایی حیوانات نظیر گاو، خوک، گوسفند، مرغ، بوقلمون و اردک و سایر طیور استفاده می شود. اثرات مثبت بنتونیت نظیر بهبود ضریب تبدیل و افزایش نرخ رشد دام باعث شده مصرف این ماده معدنی در سالهای اخیر توسعه یافته است. بنتونیت باعث کاهش نرخ عبور شیرابه هضمی از سیستم گوارش، خاصیت بافری ذرات بنتونیت و افزودن مواد مغذی در نتیجه گنجاندن بنتونیت در جیره دسترس حیوان می شود. برای تولید خوراک ماهی بنتونیت تا ابعاد 1.5 میلیمتر خردایش شده و با خو

کتابخانه روستایی مرحوم
حاج عیسی رضایی، با هدف ایجاد انگیزه و تشویق کودکان به مطالعه، کتاب «مرغ سرخ پا
کوتاه» نوشته پروین دولت آبادی برای جمعی از اعضای کتابخانه قصه گویی شد

در این برنامه که با
حضور اعضای فعال در محل کتابخانه مرحوم حاج عیسی رضایی برگزار شد کتاب« مرغ سرخ
پاکوتاه» توسط مهدیه اسدی  مسئول کتابخانه قصه
گویی شد. کتاب مرغ سرخ پا کوتاه که به صورت شعرنوشته شده است وداستان آن مرغ سرخی
در مزرعه به راه می‌افتد و دانه‌ای به رنگ طلا می
امروز درحالی داشتم جواب یه آقای مراجعه کننده رو میدادم که به شدت سرمون شلوغ بود یعنی مدام داشتم با سیستم کارمیکردم و بیشترین فشار روی گردنم بود.این آقای محترم یکی از اسم و رسم دارای روزگارن.
وسط شلوغی کارتش و پرت کرد جلوی من و گفت اینو بزن من برم.من کاملا متوجه شدم که کی هست و روچه حسابی اینطوری باهام برخورد میکنه.کارتشو هل دادم سمتش گفتم بشینین صداتون میکنم.یه خنده وحشتناکی کرد و گفت بزن خانم.
درحالی که سکوت همه جای دفتر و پرکرده بود و نزدیک
+دیشب آقای محترم اینا خونه مون بودن. خودش، مامان باباش و خواهراش.
درسته من سه تا خواهربرادر دارم، اما چون فاصله ی سنیمون خیییییلی زیاده، تقریبا مثل تک فرزند بزرگ شدم. از این لحاظ همیشه تنها بودم و خیلی اوقاتم از بچگی تا کنون حوصله م سر میره و باز میشینم پای درس و مشقم. به همین خاطره وقتی که چند نفر یه جا ببینم که سنشون به من نزدیکه، خیلی خوشحال میشم. مخصوصا اگه خوش اخلاق و شوخ هم باشن. یعنی ویژگی های خواهر برادرای آقای محترم. این باعث میشه که از

کتابخانه روستایی مرحوم
حاج عیسی رضایی، با هدف ایجاد انگیزه و تشویق کودکان به مطالعه، کتاب «مرغ سرخ پا
کوتاه» نوشته پروین دولت آبادی برای جمعی از اعضای کتابخانه قصه گویی شد

در این برنامه که با
حضور اعضای فعال در محل کتابخانه مرحوم حاج عیسی رضایی برگزار شد کتاب« مرغ سرخ
پاکوتاه» توسط مهدیه اسدی  مسئول کتابخانه قصه
گویی شد. کتاب مرغ سرخ پا کوتاه که به صورت شعرنوشته شده است وداستان آن مرغ سرخی
در مزرعه به راه می‌افتد و دانه‌ای به رنگ طلا می
الف – ۱۲ – صنایع دستی مستظرفه
پاپیه ماشهتذهیبتشعیرصحافی سنتیطراحی سنتیقطاعینگارگری ایرانینقاشی گل و مرغ
الف – ۱۳ -آبگینه
تراش روی شیشهمعرق شیشهنقاشی روی شیشهنقاشی پشت شیشههمجوشی شیشه
الف – ۱۴ -پیشه‌های سنتی وابسته به صنایع دستی
رنگرزی سنتی(گیاهی، معدنی، حیوانی) به جز قالی و گبهگلابتون سازیرفوگری (به جز قالی و گبه )
مطلب مرتبط:‌ انواع استراتژی های کسب و کار که هر کارآفرین باید بداند
الف – ۱۵ – رودوزی‌های سنتی
پوستین دوزیآجیده دوزی ( ل
معشوق پاییزی من، سلام!
حال که این نامه را می‌خوانی هوای کلبه به شدت سرد است، شعله‌های شومینه در تکاپوی گرم و روشن کردن فضای تاریک خانه هستند؛ پاهایم را به بخاری نزدیک کرده‌ و لحاف زرشکی‌ام را به دور خود پیچیده‌ام، چایِ دم کرده در قوری گل‌ریزم را در دست گرفته و زوزه‌ی گرگ‌های آواره در کوه‌های شمالی را می‌شنوم؛ برف سنگین دیشب احتمالا راه را بر آن‌ها بسته است!
دیروز که از فروشگاه عمانوئل بسته‌های گوشت اردک را به خانه می‌‌آوردم مثل همیش
گذر رودخانه انشا
انشا در مورد گذر رودخانه پایه ی نهم
انشا درمورد گذر رودخانه با مقدمه ونتیجه وبدنه
انشا در مورد رود از زبان خودش

انشا در مورد رود کلاس پنجم
انشا از زبان رودخانه
توصیف رودخانه
انشا در مورد گذر رودخانه با روش پرورش ذهن

انشا درباره گذر رودخانه پایه نهم ۹۷-۹۸ توصیف خواندنی و جذاب
انشا درباره توصیف گذر رودخانه برای کلاس نهم انشا درباره گذر رودخانه با مقدمه، توصیف و نتیجه گیری
مقدمه : طبیعت
جای زیبایی است و آسمان و جنگل و دریا و ز
دیروز نامه نوشتم .یعنی تایپ کردم .نامه برای اون کسی که اون لحظه فکر میکردم مسئول حالِ بدمه .چیزایی رو نوشتم ،جزئیاتی از گذشته و کودکیم یادم اومد و گفتم درونِ اون نامه ام که خودم هم تعجب کردم که چطور اینهمه چیزی یادم بود .انگار یه زخم چرکی بود که سرشو باز کرده بود به بیرون و داشت تخلیه میشد .نمی تونم بگم نوشتن تک تک اون کلمات ،چه حسی درونم زنده میکرد .حسِ برق گرفتگی ِ عجیبی باهام بود .با هر کلامش درونِ وجودم .پُر از خشم‌بودم .باورم نمیشد میتونم ا
پاسخ مرحله 1 بازی کلماتیک
۱ – کلمات این مرحله : آب / بابا
جواب بازی کلماتیک
جواب مراحل بازی کلماتیک
پاسخ مرحله 2 بازی کلماتیک
۲ – کلمات این مرحله : با / ابا
پاسخ مرحله 3 بازی کلماتیک
۳ – کلمات این مرحله : ری / رای / یار
پاسخ مرحله 4 بازی کلماتیک
۴ – کلمات این مرحله : بت / تب / تاب
پاسخ مرحله 5 بازی کلماتیک
۵ – کلمات این مرحله : لب / بلا / بال
پاسخ مرحله 6 بازی کلماتیک
۶ – کلمات این مرحله : شک / کت / کش / تشک
پاسخ مرحله 7 بازی کلماتیک
۷ – کلمات این مرحله : زر / و
جواب بازی فندق همه مراحل
با سلام خدمت همراهان گرامی سایت آسوده وب / با جواب بازی فندق در خدمت شما عزیزان هستیم / تمامی مراحل رو به تفکیک و به صورت کامل در همین پست خدمت شما عزیزان ارائه داده ایم…
خوشحال میشیم در قسمت نظرات / نظرها/ انتقادات و … خود را برای ما و سایر دوستان بازدید کننده ارسال کنید.

جواب بازی فندق مرحله 1
تعداد کلمات : 2 کلمه
پاسخ ها : دو/ دود
جواب بازی فندق مرحله 2
تعداد کلمات : 2 کلمه
پاسخ ها :  سد/ سبد
جواب بازی فندق مرحله 3
تعد
طرز تهیه فسنجان با مرغ
بخش کدبانو نیکی دیلی : طرز تهیه خورشت فسنجان به دو روش خانگی و مجلسی با طعمی بی نظیر به همراه مواد لازم بیان میشود..
طرز تهیه فسنجان مجلسی و جا افتاده با مرغ
خورشت فسنجان :
خورشت
فسنجان یکی از دوست داشتنی ترین و خاص ترین خورشت های ایرانی است که
طرفداران زیادی دارد و روش های طبخ بسیار متنوعی دارد و یکی از گران قیمت
ترین خورشت های ایرانی محسوب میشود.خورشت فسنجان را میتوان با گوشت قلقلی،
اردک، بوقلمون و مرغ طبخ کرد.این خور
همیشه عاشقِ پرورش حیوانات خانگی و گیاهان بودم، در طی این آرزوها بود که دو تا جوجه رنگی فُکُلی به رنگ‌های نارنجی و زرد در شب تولد 5 سالگی‌ام هدیه گرفتم. مادرم به شدت تأکید کرده بود که:جواد! روزا که تو خونه تنهایی مواظب باش که اینا پشت میز تلویزیون نرن، چون اگه برن بیرون آوردنشون کار حضرت فیله(البته چنین حضرتی نداریم)
من هم پسری حرف گوش کن، گفتم:چشم! فردایش شد؛ یک بچه، دو جوجه، یک میز تلویزیون، یک پُشتی و یک جنایت. در نبودِ پدر و مادر جوجه‌ها را
اکثر افراد بالای ۱۸ سال، احتیاج دارند تا ۱۰ الی ۳۵ درصد از کالری دریافتی روزانه‌شان، از پروتئین‌ها تأمین شود. هنگامی که پروتئین مصرف می‌کنید، بدن شما آنرا به آمینو اسیدها تجزیه می‌کند.
۹ آمینو اسید ضروری وجود دارد که بدن شما قادر به سنتز آن نیست. بنابراین خیلی مهم است که این ۹ آمینو اسید را از برنامه‌ی غذایی‌تان در طول روز تأمین کنید.
بهترین منابع پروتئین، تمام این ۹ آمینو اسید را دارا هستند. این مواد پروتئینی بنام پروتئین‌های با‌ارزش
آستارا شهری است که جاذبه های طبیعی و گردشگری آن هر توریستی را شگفت زده می کند. یکی از این جاذبه های طبیعی، تالاب استیل است. تالاب استیل دارای چشم انداز فوق العاده ای از کوهستان، جنگل و زمین های کشاورزی است و 13 متر پایین تر از سطح دریا واقع شده است. این تالاب در زبان محلی با نام هستل نیز شناخته می شود که به معنای آبگیر است. بخشی از آب این تالاب از طریق چشمه و بخش عمده آن از طریق باران تامین می شود.
در قسمت غربی این تالاب درختان توسکا را مشاهده خواه
شمال ایران انبوه ترین نقاط توریستی ایران را در خود جای داده است. در این منطقه به دلیل نزدیکی مرز شهرهای مختلف شمالی میتوان جاذبه های گردشگری را در زمان کم و با طی مسافت کم مورد بازدید قرار داد. ساری پر جمعیت ترین شهر مازندران و مرکز استان است.در ادامه به معرفی جاذبه های دیدنی ساری اشاره میکنیم:
دریاچه چورت:
دریاچه چورت یکی از زیباترین دریاچه های کم سن و سال ایران می باشد. این دریاچه در سال 1318 شمسی بر اثر یک زلزله و سد شدن آب چشمه ایجاد شد. هنوز ت
هوا بد استتو با کدام باد می‌رویچه ابرتیره‌ای گرفته سینه تو راکه با هزار سال بارش شبانه روز هم دل تو وا نمی‌شود...

همیشه دل کندن از روستا برام سخت بوده؛ گرچه خیلی عوامل هست برای دلزدگی، خیلی از فقدان‌ها هست که هیچ جایگزینی براشون وجود نداره...اگرچه روستاها دیگه برق و اینترنت و گاز و جاده آسفالت و پست‌بانک و دستگاه خودپرداز ووو... دارن اما هنوز با شهر خیلی متفاوتن...هنوز گاو تو مزرعه‌ها می‌چره، هنوز تو حیاط مرغ و جوجه و اردک و بوقلمون می‌گرد
یکی از گشت های تور سرعین مربوط به آستارا می شود. آستارا در بین راه سفر به سرعین است. که منطقه ای سرسبز در استان گیلان است، مرز بین گیلان و جمهوری آذربایجان است ازین نظر یکی از شهرهای مهم کشور محسوب می شود. بازارچه ی مرزی آن یکی از مراکز مهم خرید مردم است که در سفر هم به عنوان یک جاذبه گردشگری محسوب می شود.طبیعیست آستارا از انجا که در استان گیلان واقع شده است با توجه به میزان زیاد بارش های سالیانه از آب و هوایی مرطوب برخوردار است و از آنجا که در ا
توی شهر ما یک بازار سنتی هست به اسم یکشنه بازار.
یکشنبه ها از مردان و زنان روستایی گرفته تا بازاری ها اجناس خودشون رو از صبح تا آخر شب برپا می کنن و مردم مشتاق، در راستای سال ها قبل، اکثر خرید های هفته شون رو در این بازار انجام میدن. از سبزی جات و میوه، تا پارچه و ظرف و ظروف!

حوالی 48 سال پیش، در یک روز یکشنبه، وقتی طبق معمول هر هفته بازار برپا بوده،
دختری با عمه و همسر پدرش تصمیم میگیره که از روستا به شهر برن برای خرید هفتگی شون،به یکشنبه بازار.
نیاز به خوراک ارزان، با کیفیت و درعین حال فرموله شده مرغداران و دامداران را بر آن مى دارد که با وجود تمام ظن و گمان هاى بى مورد اقدام به مصرف کنسانتره پلت نمایند و چه بسا به تدریج با خوراکى روبرو مى شوند که علاوه بر تامین احتیاجات دام از بسیارى هزینه هاى بى مورد نیز جلوگیرى مى کند. تغییرات فیزیکى و شیمیایی که مواد اولیه در فرایند تولید پلت متوجه آن مى شوند نهایتا باعث بهبود افزایش وزن شده و در عملکرد و ضریب تبدیل غذایی خود را به طور آشکار نمای
هوا بد استتو با کدام باد می‌رویچه ابرتیره‌ای گرفته سینه تو راکه با هزار سال بارش شبانه روز هم دل تو وا نمی‌شود...

همیشه دل کندن از روستا برام سخت بوده؛ گرچه اون جا عوامل زیادی برای دلزدگی وجود داره، خیلی از فقدان‌ها که هیچ جایگزینی براشون پیدا نمی‌شه...اگرچه روستاها دیگه برق و اینترنت و گاز و جاده آسفالت و پست‌بانک و دستگاه خودپرداز ووو... و به تعبیری روستاشهر به شما می‌رن؛ اما هنوز با شهر خیلی متفاوتن...هنوز گاو تو مزرعه‌ها می‌چره، هنو
هیچ فیری تایمی برای من باقی نمونده به جز اوقاتی که میشینم و تو راهم و خب قطعا یا موزیک گوش میدم یا چیز دیگه ای، و یا کتاب میخونم! معمولا ابتدای راهو کتاب میخونم و اخرای راه چشمامو میبندم و هندز فیری تو گوشمه!
اینقدر درگیرم و خسته ام که شبا درست قشنگ خوابم میبره، دیگه عادت کردم و صبحا خودم زودتر از ساعتم بیدار میشم و روزی ۸ الی ۹ هزار قدم و فراتر راه رفتن یه نفله نمیرسونه خونه! بهم میگن آب شدی ولی من حس نمیکنم :) 
خب! 
حقیقت اینه که همچنان منشن میک
متن قشنگ برای تولد
در این مطلب از سایت جسارت مجموعه کامل متن قشنگ برای تولد را برای شما عزیزان تهیه نموده ام. امیدواریم که مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.
متن قشنگ برای تولد
ﺩﺭ ﺫﻫﻦ ﺯﻧﺎﻧﻪ ﻣﻦ
ﻣﺮﺩ ﻌﻨ ﻮﻩ ﺑﻮﺩﻥ ﺮﺍﺯ ﺣﺎ ﻣﺮﺩﺍﻧﻪ بودن
و در کنار این ابهت مردانه لوس شدن های کودکانه ی من
در ذهن زنانه ی من مرد یعنی تو
بهترین مرد دنیا تولدت مبارک
متن قشنگ برای تولد یک سالگی
امشب ساقه تنهایی را وزش باد تکان خواهد داد!
و تو به دنیا خواهی
صبح بیدار شدم که قبل ناشتا برم ی ازمایش بدم بخاطر مصرف قرصای راکوتانم کبی تو دلم دعا کردم مثل همیشه مشکلی نباشه که بتونم درمانو سریع پیش ببرم چون واقعا نتیجه ش عالی و پوست عاری از جوشه:) 
+لطفا فقط با تجویز متخصص مصرف شود:)
برگشنتی اماده شدم که برم دانشگاه حسابی خودمو پوشوندم و رژ لبم زدم و رفتم سوار ماشین بشم ..کفشام واکس زده جلو پام بود بابا واکس زده بود*_* توی ماشین ضد افتابمو زدم:/ من همیشه دقیقه نودی م:|
بعد از استاد سر کلاس رسیدم.. خداروشکر او

تست روانشناسی تصویری

همه افراد می خواهند در مورد خود و شخصیتی که دارند اطلاعاتی را بدست آورند و به دنبال یافت شخصیت خود هستند. تست های روانشناسی می توانند اطلاعات بسیار مفیدی در مورد شخصیتمان به ما بدهند. در این قسمت از بیتوته با ما همراه باشد تا با چند تست روانشناسی تصویری شخصیت خود را محک بزنید.
تست‌های روانشناسی تصویری
تست های روانشناسی شخصیت شناسی استاندارد به دو صورت پرسش سوالات و یا با نشان دادن تصویر و پرسیدن نظرات مراجع انجام م
۲۰ راه برای شاد زیستن
من عاشق وقت‌هایی هستم که به خودم می‌آیم و می‌بینم تنهایی در حال لبخند زدن هستم. این لبخند به دروغ ساخته نشده تا کس دیگری را راضی کند، در عوض به طور طبیعی از احساس سعادت درونی من نیرو می‌گیرد، احساسی که در تمام وجود من می‌تابد و می‌درخشد.
بعد از سال‌ها کار عمیق و درونی، اکنون در جایی از زندگی قرار دارم که احساس می‌کنم که شاد زیستن را یادگرفته و صلح بیشتری یافته‌ام. ذهن من آزاد است که رؤیاپردازی کند. قلبم آواز می‌خوا
فهرست مطالب
از نظر حقوقی دفینه چیست ؟ قبل از هر چیزی نشانه های دفینه را بشناسیم نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی میشوند معانی آثار و علائم دفینه و گنج ها : تفسیر و توضیح علائم و نشانه های مهم دفینه در علم باستان شناسی شامل :نشانه های دفینه را بشناسیم ، نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی می شوند ، معانی آثار و علائم دفینه: ماهی ، درختان کهنسال ، بت خانواده ، شیر ، جای پا ، شکل چارق یا کفش ، نماد دنده و قفسه سینه انسان ، خرس و خرس لنگان ، زرافه ، اردک ،
خوب بالاخره اومدم که بنویسم :) حالم بهتره بچه ها :) احساس میکنم خز بازی درآورم که عکس سرم و ازینچیزا گذاشتم :)
جریان از این قرار بود که من قرار شد اخر هفته برم خونه ی عمه اینا بمونم . خونه عمه اینا یه روستای خیلی نزدیک به شهره ( حدود 5 دقیقه ) که بسیار جای با صفا و مناسب زندگیه. هم به شهر نزدیکه و اگر چیزی احتیاج داشتی میتونی سریع بری هم اینکه تقریبا به دور از آلودگی و باصفاست. خونه مامانبزرگم هم نزدیک خونه ی عمه ست با یکم فاصله. خلاصه اینکه عمه مدت ه
پنج نکته عکاسی از کودکان یک ساله
در این مقاله آتلیه کودک سروش بررسی میکنیم که چه نکاتی مهم و ضروری است برای عکاسی از کودکان و نوزادان این پنج نکته عکاسی از کودکان یک ساله بسیار می تواند برای عکاسان آماتور و حرفه ای راهگشا باشد.

از آن ها انتظار نداشته باشید که همیشه لبخند بزنند : کودکان یک ساله همانطور که معمولاً شلوغ و پر سرو صدا هستند می توانند جدی، بامزه، خندان، گریان، و بازیگوش هم باشند. آن ها هزاران احساس مختلف دارند که می توانند در هر
پنج نکته عکاسی از کودکان یک ساله
در این مقاله آتلیه کودک سروش بررسی میکنیم که چه نکاتی مهم و ضروری است برای عکاسی از کودکان و نوزادان این پنج نکته عکاسی از کودکان یک ساله بسیار می تواند برای عکاسان آماتور و حرفه ای راهگشا باشد.

از آن ها انتظار نداشته باشید که همیشه لبخند بزنند : کودکان یک ساله همانطور که معمولاً شلوغ و پر سرو صدا هستند می توانند جدی، بامزه، خندان، گریان، و بازیگوش هم باشند. آن ها هزاران احساس مختلف دارند که می توانند در هر
جنگل ها و سواحل زیبای این استان همیشه مورد توجه گردشگران بوده است.
استان سرسبز مازندران با وجود جاذبه های دل انگیز و زیبایش در هر سال گردشگران بسیار زیادی را به سمت خود می کشد. جنگل ها و سواحل زیبای این استان همیشه مورد توجه گردشگران بوده است. دریاچه قو یکی از منحصر به فردترین جاذبه های استان مازندران میباشد. دریاچه قو جواهرده رامسر یک دریاچه مصنوعی است که با اهداف گردشگری توسعه داده شده و یکی از مکان های تفریحی اطراف شهر رامسر به حساب می آی
شنبه برگشتم خونه ی خودم... روز سختی با جوجه بود... باز با خوابش درگیر شدم.هم عصر و هم شب... 
اما شماره دوزی مشتریمو رسما شروع کردم.سفارش دو تا دختر تو یه قاب داده که باید زیرشون اسم دختراشم بنویسم... آماده بشه دل میبره میدونم
شبش تقریبا نخوابیدم... باز رفتم کنار پنجره برای همسر دعا کردم و دعا کردم و دعا کردم... اما ماه تو آسمون نبود... باز حس ایمانم برگشت. بهش گفتم میدونم جز خیر برای من رقم نمیزنه. و دیگه در مورد همسر فکر بدی به خودم راه نمیدم و صبر میکن
پارک بیکن هیل کانادا

پارک بیکن هیل یکی از جاذبه‌های رایگان و عالی شهر ویکتوریا می باشد.
پارک بیکن هیل در شهر ویکتوریا در کانادا، با باغ‌هایی دل انگیز، پل‌ها، مسیرهای پیاده‌روی و گونه‌های مختلف پرندگان و حیوانات، یک بهشت واقعی برای عاشقان طبیعت به حساب می‌آید. شهر ویکتوریا که سال‌ها به نام «شهر باغ‌ها» شناخته می‌شد، با آب و هوای معتدلی که دارد، باغبانی را تبدیل به امری ممکن در کل سال کرده که همین موضوع باعث ظهور باغ‌هایی زیبا و افسو
پایان نامه اهمیت گوشت مرغ در تغذیه انسان

فرمت فایل : doc
حجم : 67

صفحات : 78

گروه : علوم انسانی
چگونه از یک نوزاد 6 تا 9 ماهه عکس برداری کنیم؟
کدام پدر و مادری هیچوقت سعی نکرده تا عکسهای زیبایی از نوزادش بگیرد؟ به عنوان یک عکاس نوزاد، در این مقاله آتلیه کودک سروش توصیه هایی به شما می کنم تا بتوانید از نوزادان و مخصوصاً از نوزاد خودتان عکس های خوبی بگیرید. در ادامه مطلب چگونه از یک نوزاد 6 تا 9 ماهه عکس برداری کنیم؟ با ما همراه باشید.
عکاسی از یک نوزاد 6 تا 9 ماهه
– محیط اطراف کودک
قبل از هر چیز، بهتر است که یک فضای روشن، باز و وسیع، و جمع و
چگونه از یک نوزاد 6 تا 9 ماهه عکس برداری کنیم؟
کدام پدر و مادری هیچوقت سعی نکرده تا عکسهای زیبایی از نوزادش بگیرد؟ به عنوان یک عکاس نوزاد، در این مقاله آتلیه کودک سروش توصیه هایی به شما می کنم تا بتوانید از نوزادان و مخصوصاً از نوزاد خودتان عکس های خوبی بگیرید. در ادامه مطلب چگونه از یک نوزاد 6 تا 9 ماهه عکس برداری کنیم؟ با ما همراه باشید.
عکاسی از یک نوزاد 6 تا 9 ماهه
– محیط اطراف کودک
قبل از هر چیز، بهتر است که یک فضای روشن، باز و وسیع، و جمع و
زمین‌های خشن یا ناهموار خصوصاً برای اسکیت‌سواران مبتدی یکی از مهمترین مشکلات در اسکیت‌سواری محسوب می‌گردد.
زمین ناهموار منجر به بروز ارتعاش بسیار بر روی پا می‌شود و رولینگ را بسیار ناخوشایند می‌نماید. اگر جنس اسکیت شما از کربن باشد حسی شبیه به پوشیدن یک دمپایی قدیمی پیدا کرده و چشم بسته میتوان گفت که سرعت خود را از دست می‌دهید، مانند اسکیت‌سواری در زمین‌های لغزنده بارانی که مورد تنفر است و باعث می‌شود که از یک دوچرخه‌سوار نیز عقب م
یک رژیم سالم برای یک زندگی سالم
هیپوکرات یک پزشک یونان یونان بود که در سال 460 میلادی متولد شد و توسط همکاران و بیماران خود احترام گذاشته شد. تقریبا 60 مقاله پزشکی که امروزه نام خود را حفظ می کنند، اکثر آنها حتی توسط خود هیپوکرات نوشته نشده است.
ما بر این باوریم که هیپوکراتها وقتی که منعکس میشوند، ناخن روی سرشان قرار میگیرند: "غذای آنها دارو است؛ داروهای شما باید غذای شما باشد".
ما فکر می کنیم یک رژیم غذایی سالم برای یک زندگی سالم، باید در همه مد
15 آداب جذاب و بسیار جالب عروسی در سرتاسر دنیا
ازدواج یکی از مراسم های بسیار زیبا در سراسر دنیا است که این مراسم در کشورها و شهرهای مختلف دنیا بسیار متفاوت و جالب توجه می باشد. همچنین برخی از آداب جالب و جذاب عروسی وجود دارند که شاید برای سایر مردم در دیگر کشورها، جالب و عجیب و غریب باشد. در ادامه شما را با تعدادی از آداب عجیب و غریب عروسی در سراسر دنیا آشنا خواهیم نمود.
آداب جالب و جذاب عروسی در چین و کره
در کشور چین به هنگام بدرقه عروس، در کارو
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان ثبت احوال با اشاره به فعالیت کمیته مشورتی "نام" در سازمان ثبت‌احوال برای بررسی نام‌های ایرانی،به برخی از نام‌های نامتعارف که در سال 95 تغییر یافته است اشاره کرد.
سیف‌الله ابوترابی در این باره اظهار کرد: براساس ماده 20 قانون ثبت‌احوال اختیار انتخاب نام فرزندان برعهده اعلام کننده آن گذاشته شده است که براساس قانون پدر، جد پدری، مادر در صورت غیاب پدر، وصی یا قیم یا امین یا اشخاصی که براساس قانون عهده‌دار نگه‌دا
خوب سلام من اومدم.
همین قدر دیر !

در حالی که یه عالم حرف دارن از تو سرم فرار میکنن و من نمیدونم کدومشونو بنویسم؟
اگه بخوام از پست قبلی ادامه بدم باید بگم کیک درست نکردم! آبجی بزرگه ام روز قبل تولد گفت کیک درست کرده و عصر بریم یه سر بزنیم هدیه بدیم و برگردیم.من و آبجی صاحبخونه هم مثل جوجه اردک دنبالش راه افتادیم رفتیم و تموم شد...

این روزهام به شماره دوزی و دیدن دکستر و دوباره جون گرفتن رضایتمندی از مادر بودنم خلاصه میشه.

اول اینو بگم که بعدها
تخم بلدرچین یا تخم مرغ؟ گول ظاهر کوچکش را نخورید؛ اگر خاصیت‌های آن را بدانید، هرگز از خوردن آن در وعده لذیذ صبحانه سیر نخواهید شد؛ با مجله دلتا همراه باشید.
 تخم بلدرچین یا تخم مرغ؟ شما کدام یک را برای صرف یک صبحانه یا عصرانه دلپذیر پاییزی انتخاب می‌کنید؟ تخم مرغ، منبعی عالی از پروتئین است و اغلب ما به خوردن آن به خصوص در وعده صبحانه عادت کرده‌ایم اما اگر خواص تخم بلدرچین را بدانید، دیگر بعید می‌دانیم که به سراغ تخم مرغ بروید، این ماده مغ
در جمعه بازار جویبار، شور زندگی موج می‌خورد. باور نمی‌کنید؟ بروید و ببینید!

جویبار را می‌شناسید؟ همان شهر کوچکی که به پایتخت کشتی جهان معروف شده است. این شهر جمعه بازار بی‌نظیری دارد. جایی پر از شور زندگی و صحنه‌های حیرت انگیز و البته محصولات غذایی صددرصد ارگانیک. جمعه بازار جویبار که بیش از صد سال است هر هفته برگزار می‌شود، به یکی از محبوب‌ترین جاهای دیدنی مازندران تبدیل شده. جایی که دست کم باید یک بار از آن بازدید و تجربه‌هایی کس
اکثر عطرهای که برای نوجوانان وارد بازار عطر و ادکلن می شود دارای رایحه های وانیل یا به طور افراطی، مخلوطی از رایحه ها با اسانس های گل های گوناگون و میوه ای می باشد که جوان ها را جذب خود می کند. معمولا این عطر و ادکلن های که دراای رایحه های تندی هستند، برای استفاده روزانه توصیه نمی شوند ولی از آنجایی که اکثر نوجوان ها دوست دارند مورد توجه دوست و آشنای خود قرار بگیرند و مورد پسند و جذاب بنظر بیایند، از عطرهای استفاده می کنند که دارای رایحه های ت
دستگاه تهویه سالن مرغداری و پرورش طیور
دستگاه رطوبت زنی گلخانه
کولر صنعتی اکسیال
کولر سوله
Aviculture Ventilation and Humidifier Unit
صنعت
مرغداری و پرورش دام و طیور یکی از صنایع رو به رشد و پر مخاطب در کشور است. بالا
رفتن نرخ ارز و افزایش قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ و سایر طیور موجب بالا رفتن
انگیزه در صاحبان صنعت پرورش طیور گشته است.
برای
افزایش بهره وری در مرغداری و نیز جلوگیری از بروز مشکلات و بیماری ها، توجه به
برخی نکات ضروری است. در این میان تهویه مناسب و دا
دستگاه تهویه سالن مرغداری و پرورش طیور
دستگاه رطوبت زنی گلخانه
کولر صنعتی اکسیال
کولر سوله
Aviculture Ventilation and Humidifier Unit
صنعت مرغداری و پرورش دام و طیور یکی از صنایع رو به رشد و پر مخاطب در کشور است. بالا رفتن نرخ ارز و افزایش قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ و سایر طیور موجب بالا رفتن انگیزه در صاحبان صنعت پرورش طیور گشته است.
برای افزایش بهره وری در مرغداری و نیز جلوگیری از بروز مشکلات و بیماری ها، توجه به برخی نکات ضروری است. در این میان تهویه مناسب و دا
تفریحاتی که می توان در اوقات فراغت انجام داد
انجام تفریح و گذراندن اوقات خوش در بین این همه مشغله کاری یکی از نیاز های افراد در هرکجای دنیا می باشد.گزینه های زیادی برای افراد وجود دارد تا بتوانند ساعتی خوش را در کنار خانواده خود سپری کنند در زیر به معرفی برخی از این تفریحات می پردازیم.
تفریح آخر هفته در پارک
پارک ها گزینه مناسبی برای افراد هستند تا آخر هفته خود را در آن بگذرانند. اهالی پایتخت  گزینه های زیادی برای انتخاب پارک دارند در تهران پ
تالاب میانکاله بهترین جایی است که در آن می‌توانید پرنده‌ها را ببینید و لذت ببرید.
سریال قصه های جزیره را یادتان هست؟ ما می‌خواهیم برای شما قصه های شبه جزیره را بگوییم. بهشت پرندگان! این نامی است که به شبه ‌جزیره یا تالاب میانکاله داده‌اند. یونسکو آنجا را یکی از ذخایر زیست محیطی کره زمین معرفی کرده است.
خلیج کم‌آب و زیبای گرگان، درخت‌زارهای اکالیپتوس و انارجنگلی و همچنین تپه‌های شنی که تداعی کننده چشم انداز کویر است، تالاب میانکاله را
زیاد شدن خال چه زمانی نگران کننده است؟
علت زیاد شدن خال ها روی پوست صورت و بدن
خال های کوچک بسیار رایج هستند و بیشتر مردم یک یا
چند تا از اینها را دارند. خال ها تولید کننده رنگدانه در پوست شما هستند.
افرادی که پوست روشنی دارند، بیشتر خال های پوستی دارند. علت خال ها هنوز
معلوم نشده است. تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزار spss
انجام شد. خال ها معمولاً در دوران کودکی و نوجوانی ظاهر می شوند و اندازه
و رنگشان با افزایش سن تغییر می کن
بخش فراموش‌نشدنی پارک جمشیدیه رقص آب در جای‌جای آن است و در دریاچه به اوج نمایش خود می‌رسد.

چه می‌شود که لحظه‌ای بی‌‎هیچ دغدغه‌ای بگذرد؟ چه می‌شود قدم بزنی در جایی که فقط تو باشی و خودت و یک منظره زیبا در دو طرف پاهایت؟ چه می‌شود سایه درختان در پیاده‌راهی سنگی روی سرت بیفتد و نسیم نوازش‌گر به صورتت بخورد؟ می‌شود اما زمانی که تو در پارک جمشیدیه باشی.

چرا جمشیدیه
یکی از جاذبه‌های بس بی‌نظیر و به‌شدت تماشایی تهران پارک جمشیدیه
از شهر بیرون بزنید! بیرون شهر بیشتر خوش می‌گذرد.

از شهر بیرون بزنید. حالا که نیمی از تابستان تمام شده، در این روزهای باقی مانده از فصل خوب تعطیلات، برای تور یک روزه تهران گردی در آخر هفته و یک گشت و گذار دلچسب برنامه ریزی کنید. در این قسمت از پیشنهادات تهران گردی در آخر هفته با دلتا، سعی کردیم دیدنی‌هایی را به شما معرفی کنیم که کمی خارج از مرکز شهر باشند. وقت دوستی با طبیعت و آرامش گرفتن در دامان اوست. البته دو پیشنهاد داخل شهری داریم که حتم
عمر شهری با همگی آلودگی‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات کوچک و وقار که دارد، لحظاتی را پیش می‌آورد که با تمام وجود احساس خستگی می‌کنیم. به همین دلیل، داخل ابتدایی فرصت بار و بندیل‌مان را جمع می‌کنیم و به نزدیک‌ترین باغ ملی پناه می‌بریم؛ همان‌جایی که هنوز در تله ساخت‌وسازهای بی‌رویه شهری درگیر نشده و می‌توان چند ساعتی را تو دل طبیعت بوسیله دور از سروصدا و دود و استرس سپری کرد. حوض درست کردن ولشت یکی از این تفرجگاه های دنج و آرامش‌بخش است که در
زندگی شهری با همگی آلودگی‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات کوچک و بزرگی که دارد، لحظاتی را پیش می‌آورد که با کامل بود احساس خستگی می‌کنیم. به همین دلیل، داخل اولیه فرصت وعده و بندیل‌مان را جمع می‌کنیم و بوسیله نزدیک‌ترین باغ ملی پناه می‌بریم؛ همان‌جایی که هنوز در دام ساخت‌وسازهای بی‌رویه شهری اسیر نشده و می‌توان چند ساعتی را درون دل طبیعت به دور از سروصدا و دود و استرس سپری کرد. دریاچه ولشت یکی از این گردشگاه های دنج و آرامش‌بخش است که در ادام
وارد
کوپه می‌شوم، مرد جوانی قبل از من آمده، شماره بلیط را دوباره نگاه می‌کنم؛‌ او
هم... و خب درست است.

می‌نشینم
سه مرد دیگر هم از راه می‌رسند؛ ظاهراً سایت علی‌بابا جغرافیا را فراموش کرده و
مثل ممالک مترقیه بلیط فروخته‌است. فکر می‌کنم بد نیست که خیلی متمدّنانه باب
گفتگو را باز کرده و نشان بدهیم که چقدر شریف و وسیع و بلندنظر هستیم؛ امّا حوصله
ندارم، مثل اسب گاری خسته‌ام؛‌ آنهم بابت کارهایی که برای هیچکدامشان سر هیچکس
نمیتوانم منت بگذار
زندگی شهری با همه آلودگی‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات کوچک و بزرگی که دارد، لحظاتی را پیش می‌آورد که با تمام وجود احساس خستگی می‌کنیم. به همین دلیل، در اولین فرصت بار و بندیل‌مان را جمع می‌کنیم و بوسیله نزدیک‌ترین گردشگاه امان می‌بریم؛ همان‌جایی که هنوز درون تله ساخت‌وسازهای بی‌رویه شهری اسیر نشده و می‌توان چند ساعتی را در دل طبیعت بوسیله دور از سروصدا و دود و استرس سپری کرد. دریاچه ولشت یکی از این باغ ملی های خاموش و آرامش‌بخش است که در ا
زندگی شهری با همگی آلودگی‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات کوچک و عظمت که دارد، لحظاتی را پیش می‌آورد که با تمام بود احساس خستگی می‌کنیم. به همین دلیل، در ابتدایی فرصت بار و بندیل‌مان را جمع می‌کنیم و به نزدیک‌ترین تفرجگاه پناه می‌بریم؛ همان‌جایی که هنوز در دام ساخت‌وسازهای بی‌رویه شهری اسیر نشده و می‌توان چند ساعتی را در قلب خلقت به دور از سروصدا و دود و استرس سپری کرد. دریاچه ولشت یکی از این تفرجگاه های دنج و آرامش‌بخش است که داخل ادامه بیشت

فیلم طنز کلیپ  دانلود فیلم طنز فیلم طنز جدید کلیپ طنز
سینمای کمدی ( Comedy) تعریف ساده و بنیادی کمدی در تئاتر و سینما این است که : کمدی اثری است که در بیننده شادی و نشاط ایجاد کند و به خوبی و خوشی به پایان برسد. اما غنای یک اثر کمدی به مفهومی بستگی دارد که به واسطه آن ، تماشاگر به خنده افتاده. انواع مختلفی کمدی وجود دارد ، که هر یک به شیوه ای در بیننده شادی و خنده ایجاد می کنند ، برای مثال در کمدی های تلخ و سیاه ، خنده از رخ دادن یک ماجرای جدی ،
باروت و ساچمه تفنگ بادی

سازنده ی فشنگ بر روی هر یک از فشنگ های کارخانه
ای سه مشخصه که نشان دهنده ی اندازه باروت سیاه ونمره ساچمه تفنگ بادی ومقدار کلی ساچمه
تفنگ بادی آن بود علامت گذاری می کردند. آنها مقدار باروت را با مقیاس درم(برابر
3/27گندم یا یک شانزدهم اونس ویا722/1گرم)معیین میساختند.  اما امروزه فقط نمره ساچمه تفنگ بادی را بر روی
فشنگ می نویسند واطلاعات دیگر را در روی ورق کاغذی داخل جعبه فشنگ درج میکنند. گاهی
حتی این ورقه هم دیده نمی شود و ج
کیسه خوابها نوین هستن هر عدد100000 کیسه خواب آمریکایی (123kif.shop) هزار. کیسه خوابها به سمت دو نوع آزرمگین و الیاف تقسیم بندی می شوند . خرید برای گرفتن عکس به منظور تلگرام یا 2019 کرنش دو عدد ، کاملا مدرن و فایده ستانی نشده. هرچندوقت هردمبیل را از ساز بیرون آورید و با کوبیدن روی نقاط فشنگ شده، پرهای مال را جمع کرده و یا با قراردادن یک سلاح جنگی تنیس دره در نزاکت (مروارید درآمد یک ربع پایان خشک منقضی شدن) برانگیزاننده باعث وبانی منتشر روان شدن پرهای آشوب

شهروز براری صیقلانی براساس داستانی حقیقی

∞(شوکت خانم و پسرش شهریار _قصه‌ی قتل بوکسور خوشنام شهر)∞                       
-- شهریار تنها فرزند شوکت خانم ،خُـرَم پسری باهوش و سربه زیر است ، شهریار زاده‌ی شب چهل گیس یلداست. از همان ابتدا ، مادرش شوکت میگفت که تقدیرش را در آسمانها نوشته‌اند  . اما در این شهر همواره طی گذر  ایام و چرخش پرتکرار فصلها ، آسمان اسیر و دچار یک بُغض لجباز و طولانی‌ست. شهریار در کودکی میدانست که اگر هوا خوب و صاف باشد
 ∞(شوکت خانم و پسرش شهریار _قصه‌ی قتل بوکسور خوشنام شهر)∞                       
-- شهریار تنها فرزند شوکت خانم ،خُـرَم پسری باهوش و سربه زیر است ، شهریار زاده‌ی شب چهل گیس یلداست. از همان ابتدا ، مادرش شوکت میگفت که تقدیرش را در آسمانها نوشته‌اند  . اما در این شهر همواره طی گذر  ایام و چرخش پرتکرار فصلها ، آسمان اسیر و دچار یک بُغض لجباز و طولانی‌ست. شهریار در کودکی میدانست که اگر هوا خوب و صاف باشد ، میتواند از کوچه‌ی بن‌بستشان، در خط افق ، ر

قسمتی از اثر دلنویس خیس    ∞(شوکت خانم و پسرش شهریار _قصه‌ی قتل بوکسور خوشنام شهر)∞                       
-- شهریار تنها فرزند شوکت خانم ،خُـرَم پسری باهوش و سربه زیر است ، شهریار زاده‌ی شب چهل گیس یلداست. از همان ابتدا ، مادرش شوکت میگفت که تقدیرش را در آسمانها نوشته‌اند  . اما در این شهر همواره طی گذر  ایام و چرخش پرتکرار فصلها ، آسمان اسیر و دچار یک بُغض لجباز و طولانی‌ست. شهریار در کودکی میدانست که اگر هوا خوب و صاف باشد

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دمنوش گیاهی جوپار ، اکسیر گیاهان نیروزا تعمیرات تخصصی اینورتر و درایو زیمنس siemens آرایشی و بهداشتی ارگانیک دانشگاه نوشت های من... اخبار ارزهای دیجیتال - بیت کوین نیوز - اتریوم نیوز - news مانلی دانلود گزارش تخصصی آقای اقساط Commentary Noor al-Quran اموزش عربی